Moravské Bokovky z.s.

Výborovka

10.6.2018 se na základně v Kojátkách uskutečnila mimořádná schůze Moravských Bokovek. Ač byl alespoň podle mě termín vypsán dostatečně dlouho dopředu na našem FB, tak byla účast přesně podle mých předpokladů dost nízká. Sešel se opět  jen ustavující výbor spolku – Já, Vladimír, Lucie, Maruška – a Jája se na poslední chvíli omluvila.

Protože jsme na schůzi chtěli probírat převážně neaktivitu členů, bylo to nakonec velmi jednoduché.

Výbor se rozhodl, že rozdělíme stávající seznam členů a členek na aktivní – ti budou mít zachovány své medailonky i medailonky svých koní a neaktivní – ti budou zapsáni jen formou jmenného seznamu.

Možná budou mnozí namítat že nemůžou vyvíjet aktivitu, protože nemají koně, sedla nebo obojí. Ale myslím, že to nemusí být až tak pravda. Už mnohokrát jsme já i Lucie nabízely možnost jezdit ( reprezentovat ) na našich koních, ale odezva byla veškerá žádná. Koneckonců – zajímá se někdo jiný o dění ve spolku? Spíš ne. Nikdy nebyl problém přijet k nám potrénovat, zajezdit poklábosit či popít. Ale tak nějak se veškeré nadšení kamsi vytratilo že?

Sáhněte si do svědomí milé dámy a zhodnoťte kdy jste se jako Bokovky naposledy prezentovaly, nebo kdy jste alespoň projevily o dění v Bokovkách byť minimální zájem.

Pochopitelně nejsme uzavřeni jakémukoli konstruktivnímu návrhu ať už přijde z jakékoli strany.

Petra

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.