Moravské Bokovky z.s.

Dámy v sedlech 2016

21.5. jsme se po roční odmlce opět zůčastnili vyjížďky a soutěže na akci Dámy v sedlech ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, kterou pořádali kamarádi Jana a Bobo Poláškovi. Letos vyšlo opravdu luxusní počasí ( na rozdíl od toho před dvěma lety ) a i účast byla opravdu rekordní – 31 jezdkyň.

Pravda je, že „opravdová“ dáma tam byla jediná – Lucie, ale neznamená to že jsme si celou akci včetně večerního posezení patřičně neužili.

Vyjížďka byla poklidná – jelo se hlavně krokem. Ono to opravdu jinak víceméně nešlo – terény v okolí stáje bohužel nejsou to pravé. Ale to se snad zlepší až se přestěhují do svého 😉 Po vyjížďce byla pauza na oběd a my s Lucií pak udělaly pro zájemkyně krátký výklad na téma historie a jízda v dámském sedle. Hodně si jich jízdu v DS i vyzkoušelo ( i dva chlapi ) Pak následoval soutěžní cros, kde se nám letos bohužel nedařilo. Já zabloudila  ( žádám opakování ceremoniálu 😀 ) a protože jsme se díky tomu na trase potkali s Lucií, tak jí pak celou dobu Flekáč předváděl své horší stránky – „ona ( Carmen ) mi uteče … už ji nikdy neuvidím“ a to jí patřičně stěžovalo plnění úkolů 😀 Ale za rok to napravíme. Odpoledne byla vyhlášena nejelegantnější dvojice a vítězové crosu a pak už se jedlo, pilo a zpívalo 🙂

Celkově byla akce pěkně připravená ( až na žluté fáborky ve žluté řepce )  a těšíme se zase za rok  😉

 
Víc krásných fotografií najdete zde 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.