Moravské Bokovky z.s.

Quo vadis Moravské Bokovky?

Tak jsme měli o víkendu závěrečný Babinec. A co bude dál? Už delší dobu jsem si pohrávala s myšlenkou, že se na podobné akce vyprdnu a teď už je to jisté na 100%. I letošní MČR DS v Tlumačově ukázalo jaký je na Moravě zájem o DS – víceméně žádný. Když už se nesejdou ani ty, které Bokovky s takovým nadšením zakládaly, tak je asi něco špatně …

Pochopitelně budeme fungovat dál ve formě jako do dnes ( já a Lucie ) a zbytek ať si dělá co chce. Buď se chytnou a přidají nebo ne. A je to jenom na nich. Já nikoho do ničeho nutit nemůžu a nebudu. Je mi celkem jasné, že budeme aktivně jezdit asi jenom my s Lucií, byla bych jenom ráda pokud se rozhodnete někdo další prezentovat se pod hlavičkou Moravské Bokovky, tak aby mi to dal předem vědět.

A taky ode mě nikdo nemůže čekat, že budu vyvíjet nějakou další vlastní iniciativu. Proto taky končím s vypisováním víkendových akcí. Pokud by měl někdo zájem, tak se tomu nebráním, ale musí se domluvit předem 3-4 zájemkyně. V minulosti jsem ráda všem pomohla a poradila a co z toho mám?

Teď už je víceméně po sezóně a nikdo nemůže na 100% říct co bude na jaře. Třeba se to celé konečně pohne k lepšímu a pesimistické nálady letošního podzimu budou zapomenuty.

No a třeba se potkáme někde na akci – nebojte se a klidně se k nám hlaste.

 

DSCN3734

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.