Moravské Bokovky z.s.

Září

Teplé září – dobře se ovoci i vínu daří.

Prázdniny skončily, začíná podzim a na mě jako každý rok padá podzimní splín. Proto i zářijový měsíčník bude takový – no jiný.

Podzim jako takový ( pokud se vydaří ) mám ráda, ale když se podívám zpětně co jsme plánovaly, celý rok dělaly a co ne … stojí to za – však víte co. Kde jsou všechny plány co jsme měly před dvěma lety při pořádání prvního Babince a při zakládání Bokovek? Přesně tam … 🙁

Chápu – všechny máme svoje vlastní životy, vlastní problémy, některé nemají sedla, některé koně, některé čas a bohužel některé ani chuť cokoli dělat. A takové to bylo nadšení. Nakonec jsem zůstala já a Lucie které se snažíme Bokovky reprezentovat a šířit aspoň minimální osvětu. Pomalu se přidává Majka a konečně se přidává i Jája, ale je to opravdu pomalé a nesmělé.

Mě všechny tyhle okolnosti stojí poměrně dost duševních sil a proto jsem se rozhodla že na nějakou dobu ( možná napořád ) končím s osvětou. Stejně o ni není zájem ani mezi novickami ani mezi už zaběhlejšími. Neříkám – pokud mě někdo osloví, ráda ukážu, vysvětlím, poučím – ale pořádat nic nebudu. A doufám, že za to zase nebudu osočována – i to se už stalo 🙁 Dál budu udržovat v chodu tyhle i FB stránky, dál budu vyhledávat zajímavosti stran DS, dál se budu snažit vzdělávat i reprezentovat. Jen už se nebudu tolik ohlížet na ostatní.

Snad jsme na Vás svůj splín moc nepřenesla 😉  a zase za měsíc tady 🙂

Petra

 

1441355_544436628966259_542308952_n

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.