Moravské Bokovky z.s.

Hubertova jízda Kojátky

Tak jsme to zase udělali … i když po loňském hubertovském fiasku jsem říkala že už nikdy …

V sobotu 1.11. jsme měli bokovkového Huberta. Letos se nás sjelo 13 – já a Lucie pochopitelně v dámských sedlech. Tentokrát pro závadu na sedle nemohla jet v DS Majka a pro Nikolu sedlo nakonec taky nevyšlo – snad za rok nás bude zase víc.

Sešli jsme se u nás na jízdárně a po krátkém ranním občerstvení jsme vyrazili na vyjížďku. Lucie jako liška, já jako master. Letošní trasa byla dlouhá asi 15 km a vedla celkem náročným terénem. Protože ale v lotu nebyly žádné padavky, tak si myslím, že si všichni vyjížďku užili.

Poté, co jsme vydechli a lehce se občerstvili  ( s tolika limi, co nepijí alkohol jsme asi ještě nikdy nejeli ) se jela chytat liška. Tu uštvala a odchytila Monika Poloučková z Klobouček.

Doma jsme si ještě vyzkoušeli miniparkurek a jedna z jezdkyň si vyzkoušela dámské sedlo ( líbilo se jí to ) a hosté se rozjeli kesvým domovům.

Na večerní soud už nikdo nedorazil, ale odsoudili jsme je v nepřítomnosti … snad to příště bude lepší

Celkově to byla letos asi nejvydařenější Bokovková akce – zvlášť když vezmu v potas že Bokovky v pravém slova smyslu jsme teď víceméně jenom my dvě s Lucií …

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.