Moravské Bokovky z.s.

Táboření s koňmi 2014

P1140464

Tak nám v termínu 19.-27.7. proběhlo Táboření, které nahradilo dříve tak oblíbenou Jezdeckou školičku. Jiný název jsme vymysleli hlavně proto, že už k nám vlastně nejezdí žádné děti a pro dospělé se název Školička tak nějak nehodil. Koncepce ale měla být zachována včetně celotáborové hry. Jejím námětem letos měl být starověký Řím a gladiátoři. Jo – organizátor míní, ale táborníci mění. Poté, co nám několik stálic na poslední chvíli odřeklo ( a někteří se vůbec neozvali ) jsme zrušili hru i všechno podobné a letos jsme víceméně opravdu jenom jezdili a dělali věci spojené s koňmi i když koupání a památka zůstaly.

Tak jsme měli klasický výcvik na jízdárně, bojovali jsme proti panákovi Rolandovi i proti živému figurantovi, stříleli z luku a házeli kopím a pochopitelně jezdili v dámském sedle. Nechyběly vyjížďky a plavení, večerní posezení u táboráku a návštěva zámku Bučovice.

Bylo to dobré, ale jiné …. Každopádně pokud bysme i příští rok uvažovali o něčem podobném, bylo by to za trochu jiných podmínek a s trochu jinou koncepcí …

Co napsat závěrem? Děkujeme všem co přijeli i těm co nedorazili ( aspoň nezavazeli a neprudili ). Jmenovitě děkuji Vladimírovi za vedení jezdeckých hodin, Lucii za pomoc kolem stravování, Honzovi Dvořákovi za půjčení stanů, Bobovi za Orku atd ….

No a za rok? UVIDÍME ….

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.